Vanemlus

Ärritunud ema: kui üks vanaema veel tuleb šokolaaditahvliga külla, siis ma ei vastuta enda eest!

Ohtuleht.ee, 14. september 2021 11:00

5 KOMMENTAARI

k
Ka vanaema/ eile 12:48
No ei ole see magus nii halb midagi. Kui vanaema toob vahel mõne hea kommi või Kalevi šokolaadi, siis see ei tee küll midagi halba. Kõike võib süüa aga mõõdukalt. No sõi täna veidi rohkem, siis homme ei söö. Need tänased noored mammad vaadaku parem oma igapäevane lapse söötmine üle. Kui vähesed teevad kodus tervislikku toitu. Ostetakse valmistoit poest kaasa, pidevalt makaronid menüüs jne. See on palju ohtlikum lapsele. Kvaliteetne heast kraamist kook või komm, mis vanaema kaasa toob on lapsele vahel väga vajalik.
s
Selle/ 15. september 2021 09:17
asemel, et vanaema siunata, võiks parem öelda vanaemale, mida lapsele sellist tuua, mis rõõmu tooks, aga poleks kahjulik.
h
Hanna/ 15. september 2021 02:31
Alati kui öeldakse, mida ei tohi teha, peaks ütlema ka mida teha selle asemel. Niiet anna vanavanematele nimekiri aksepteeritud "maiustest" või odavamatest mänguasjadest vm. Mitte lihtsalt ära keelata ja asendusvarianti mitte pakkuda.
v
Vanaema/ 14. september 2021 14:48
Kasvatage ise oma lapsed.....ja kui vanaema tuleb, siis korraldage põhjalik läbiotsimine enne kui vanaema tuppa lasete !
v
Vanaema/ 14. september 2021 13:13
Olen ise mitme lapse vanaema ja ei poolda ka magusa toomist külakostiks sest magusa eest vastutavad vanemad ise ja on loonud korra kui palju ja millist magusat laps saab. Aga alati on mul mingit head puuvilja kaasas lastelastele meeleheaks sest ma ju tean milliseid värskeid nad armastavad. Minu üks väikestest tahab näiteks õuna asemel hoopis värsket kurki ja siis ongi tal hea meel kui seda toon. Üleliigne magus ei ole tõesti hea. Ja oma lapselapsi ma armastan nii et alati midagi värsket ja mahlast!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee