Kiirabi.

Foto: Karmen Ekbaum
Kadri Kuulpak, Helen Mihelson 22. september 2021 16:15

Kiirabi tõi laupäeval Pelgulinna sünnitusmajja äsja sünnitanud naise, kes oli lapse ilmale toonud kodus. Haiglasse jõudes oli vastsündinu juba surnud.

Lääne-Tallinna keskhaigla kommunikatsioonispetsialist Liisa Matteuse sõnul oli tegemist traagilise juhtumiga, mille uurimisse on nüüdseks kaasatud ka politsei. „Paraku ei ole võimalik juhtunu kohta rohkem infot anda, sest patsientide terviseandmed on delikaatsed ja haiglal ei ole võimalik neid avalikustada,“ lausub Matteus.

Kommentaarid  (11)

23. september 2021 15:04
Õnnetus hüüdis (röökis) tulles!
Kodusünnitus 22. september 2021 15:50
Kodusünnitusest kirjutati ka mõni aeg tagasi kui inimõigusest ja vabadusest ise otsustada. See on sama, nagu vakstiinivastased, kes ise otsutavad, kas vaktsineerida või mitte. Tulemuseks on heal juhul haiguse läbipõdemine või antud juhul lapse sünd, aga halvemal juhul haiglasse sattumine või hoopis traagiline tagajärg. Kas siis iseotsustaja suudab leppida faktiga, et ehk just selle otsuse tõttu seda last enam ei ole või et jäi haigeks või suri ka keegi teine ja kolmas inimene? Kas siis surnud imikul ja ka teisel inimesel ei ole õigust elule ja tervisele? Või loeb ainult iseotsustaja õigus?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS