Vanemlus

Minister Signe Riisalo avameelselt: „Mul pole olnud oskust täisperekonda koos hoida, nii et olen jäänud mõlemat last kasvatama üksinda.“ (3)

Liisi Seil, 4. oktoober 2021 10:25
Signe elutoa ja köögi vahele on riputatud kiik, mis meeldib nii lastele kui ka täiskasvanutele. „See ei ole siin ainult tütre pärast, kuigi talle see väga meeldib ja me valisime selle koos. Kiik on lihtsalt tore detail ja tekitab näiteks mõlemasse tuppa ühe istekohta juurde,“ ütleb ta.Foto: Martin Ahven

Elu on ettearvamatu. Signe Riisalo (52) unistas nooruses, et tal on täiskasvanuna kolme lapsega tugev tuumikpere, nii nagu oli tema vanematel. Kuid tegelikkus on talle toonud mitu abielu, üksikemarolli ja ministrikarjääri.

Sotsiaalkaitseministril Signe Riisalol on seljataga kolm abielu, millest kaks viimast on sõlmitud ühe ja sama mehega. Paraku sai hiljuti ka laiem avalikkus teada, et Signe ja Tiit Riisalo kooselu on juba viis aastat tagasi lõppenud.

Samal teemal

27.07.2021
FOTO | Tiit Riisalo tõi uue kaaslase seltskonda
11.07.2021
Riisalo ja Kiik esitavad Maarjo Mändmaa sotsiaalministeeriumi kantsleriks
27.04.2021
Sotsiaalkaitseminister riigiameti poolt terveks tunnistatud liikumisvõimeta mehest: inimese ootus ja professionaalne hinnang võivad lahku minna!