Foto: Vida Press
Ohtuleht.ee 25. aprill 2022 07:44

„Kui ma oma abikaasaga tuttavaks sain, oli tal juba eelmisest suhtest mõneaastane laps, kes elas koos temaga. Ma olen olnud kümme aastat ema eest, aga sõnaõigust mul pole!“ räägib Katre.

„Nüüdseks on meil abikaasaga ka omad lapsed, kes alles lasteaias käivad. Kuigi meie perre kuulub igapäevaselt kolm last, saame lastetoetust kahe eest, sest mu abikaasa laps on paberite järgi nende mõlema hooldada ja seega mingit kolme lapse toetust me ei saa,“ sõnab ta. „Kuigi pisikesed on talle nagu omad õed, on olukord teinekord päris pingeline ja läheb iga aastaga hullemaks.“

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

e. 25. aprill 2022 11:02
„Kui mina kuulen viimasena, et nüüd on päevakava muutunud, siis ajab vihale küll!“ tõdeb Katre." - See võib tõesti vihale ajada, sest Eestis määravad päevakava naised ja nende viha tõuseb kergesti. ////// Kunagi oli Eestis kohustuslik usuõpetus. Usu (kaudsemalt religiooni) tegelik siht on õpetada inimesi säästma enda ja teiste hingi ebameeldivustest. Abielueelsete, -aegsete jt. kõrvalsuhete lõhkuv mõju on ju ammu teada. See tuleks veenvate näidetega ka noorteni viia. Paarisuhe tuginegu ühistel arusaamadel, et saaks rahus majandada ja lapsi kasvatada.
Mis asja 30. märts 2022 07:22
Mis asja ma just lugesin.. Mul on keeruline, raske, Aga mis selle siis nii raskeks teeb? Faktide asemel oli vaid veidi umbmäärast juttu.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS