Foto: Pexels
Toimetas Andra Nõlvak 13. mai 2022 09:05

Teadlased avastavad pidevalt põnevaid fakte. Näiteks kui sulle on lapsena tehtud üks kindel operatsioon, on sul suurem tõenäosus rasestuda. Nii et haara kondoomid, kasuta rasestumisvastaseid vahendeid ja veendu, et oled kaitstud, kui sa lapsi veel ei soovi, sest tegu on väga levinud lõikusega.

Püüdes välja selgitada, mis muudab naisi vähem viljakaks või viljakamaks, on teadlased leidnud üsna huvitavaid asju. Sealhulgas, et mandlite eemaldamise lõikuse läbinud naistel on suurem tõenäosus rasestuda.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

Urmas 23. aprill 2022 02:29
Milleks on vaja ajakirjanikuks saamiseks õppida ülikoolis kui saab vabalt hakkama ka arvutihiirele vajutamisega ilma hariduseta klatšialdis inimene? Paar klikki, et leida ingliskeelne artikkel, teha selle copy, teha sellest copyst paste "Google Tõlgi" tõlkekasti, teha copy tõlkest, teha paste toimetajale ja jälle eurokesed kukkusid. Osad ÕL nn ajakirjanikud on täiesti ajuvabad! Kas juba hakkas koolivaheaeg?
Urmas 23. aprill 2022 02:21
"Dundee ülikooli teadlased tegid 15 aastat uuringuid, mille käigus vaatlesid enam kui 530 000 Ühendkuningriigi naise haiguslugu. Kõigil neil naistel oli nooremana eemaldatud mandlid või pimesool. Uuringus jõuti järeldusele, et neil naistel oli palju suurem tõenäosus rasestuda, kui neil, kellel neid eemaldatud polnud." Väga huvitav uuring ja järeldus! Braavo! 530 000-l uuritutest naisterahval olid eemaldatud mandlid või pimesool ja see tõestab, et soodustab rasestumist? Aga mitut naist uuriti, kellel neid nimetatud organeid ei olnud eemaldatud ja mitu neist ikkagi rasestus?

SISUTURUNDUS