Foto: Vida Press
Ohtuleht.ee 2. mai 2022 21:45

„Ma ei tea, kuidas teistel selle teemaga on, aga meil on kodus väga halvasti. Me ei ole mehega seksinud kolm aastat ja see põud tundub jätkuvat,” sõnab kahe lapse ema Silja.

„Ka nii-öelda viimase ja eelviimase korra vahel on kindlasti üle aasta vahet. Ehk meie seksielu on olnud täiesti puudulik juba aastaid!“ on ta aus. „Ma ei teagi, kas see on normaalne? Inimesed ei räägi sellistest asjadest ju. Võibolla elavad kõik pikaaegsed paarid nõnda?“

Kommentaarid  (9)

no jah 3. mai 2022 10:56
Aga sellest ei räägita, et ravimite võtmine võib mõjutada seksi. Et praegune elu on stressirohke ... Et juba noored on hirmul: töökoht, laenud, tervis, väike töötasu, lapsed ja nende tulevik, mure vanemate pärast, peost suhu elamine kõrgenenud hindade pärast jne. Rääkimata haigused ja Ukraina sõjast tulenev. See kõik mõjutab suhteid ... Vastuseks: pikas suhtes tulebki ette igasuguseid olukordi. Küsimus on: kuidas keegi reageerib?
Liisu 6. aprill 2022 14:09
See ei aita, et küsida, kuidas teistel on. See ju tegelikult ei muuda teie elu, kui teistel on ka samamoodi. Kui asi ei tundu õige, siis peaks ikka oma partneriga sellest rääkima või midagi ette võtma. Peaks ju olema väga lihtne küsida, mis mees sellisest elulaadist arvab. Kui mees on rahul ja ise oled rahul, siis on hästi. Kui aga kumbki ei ole tegelikult rahul, siis on vaja mustreid muuta.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS