Anni Rahula (vasakul) ja saatejuht Katharina Toomemets.

Foto: Stanislav Moškov
Katharina Toomemets 26. mai 2022 10:00

Beebid-beebid-beebid! Tere tulemast kuulama Õhtulehe uut podcast'i „Beebipalavik“, kus võtame ette kõik beebisid ja lapsi puudutavad teemad. Saate avaosa külaline on jalgpallikohtunik ja sotsiaalmeedia spetsialist Anni Rahula, kes ootab praegu teist last. Nad abikaasa Tomi Rahulaga ei ole teinud saladust sellest, et teekond lapsevanemaks saamiseni on olnud keeruline ning vaja on olnud meditsiini abi.

Augustis sünnib Anni ja Tomi perre teine laps, peres kasvab juunis viieseks saav tütar Rubi. Tema ilmatuleku teekonna panid Anni ja Tomi 2018. aastal kirja raamatusse „Tule meie juurde“, kus paljastasid oma kokkupuute kunstliku viljastamisega. Kui toona läks neil pärast Eesti ja Hispaania kliinikutes käimist õnneks Läti viljatuskliinikus, siis teise beebi saamiseks said nad abi Eestist. Anni ütleb, et kuigi tal ei õnnestunud esimesel korral Eestis rasestuda, ei vähendanud see tema usaldust kodumaiste arstide vastu.

Kuidas Anni teine rasedus kulgeb? Miks nad oma esimese lapseootuse loo raamatusse panid? Milline näeb välja kunstliku viljastamise protseduur? Sellest kõigest räägib Anni Õhtulehe värskes podcast'is „Beebipalavik“. Vestlust juhib Katharina Toomemets. Head kuulamist!