Jennifer Aniston

Foto: Reuters
Toimetas Mondela Urbala 10. november 2022 09:16

Näitleja Jennifer Aniston (53) püüdis aastaid rasestuda, kuid tulutult. Ta tunnistab, et see teekond oli tema jaoks täis raskeid katsumusi.

Jennifer Aniston andis avameelse intervjuu, kus muuhulgas rääkis, miks ei ole ta siiani lapsi saanud. „Lapse saamise teekond oli minu jaoks täis suuri katsumusi,“ meenutab näitleja.

Jennifer tunnistab, et oleks keegi talle noorena öelnud, et võiks külmutada oma munarakke, oleks ta võib-olla täna ema. „Ma lihtsalt ei mõelnud selle peale. Siin ma nüüd siis olen. See laev on minu jaoks ära seilanud. Kuid ma ei kahetse midagi.“

Naise kolme- ja neljakümnedad olid pühendunud lapse saamisele. Kahjuks ka kunstlik viljastamine (IVF), ei õnnestunud tema puhul.

Eriti raskeks tegi olukorra Jenniferi jaoks see, et oli pideva meedia tähelepanu all. Teda jälgiti kullipilguga ja üritati aru saada, kas naisel on juba rasedusest kõht ees või mitte. Muuhulgas kirjutati ka lugusid, kuidas Jennifer on lihtsalt isekas ja hoolib ainult oma karjäärist. „Meedia kirjutas ka sellest, et mu abikaasa jättis mu maha, sest ma ei olnud nõus last saama. Kõik need asjad on valed. Mul ei ole mitte midagi varjata.“